Elektrické quartzové topidlo Heliosa 77

Výkonné quartzové topidlo s dálkovým ovládáním disponující záběrem vyhřívané plochy 15-20 m2. Pozor, dotaz na dostupnost.
Dostupnost:
Kód produktu Heliosa 77
Výrobce TKF
Cena bez DPH 8 182,64 Kč
Cena s DPH: 9 901,00 Kč

Výkonné quartzové topidlo disponující záběrem vyhřívané plochy 15-20 m2.

Jedná se o ideální provedení pro kanceláře, kryté haly, krytá venkovní sezení. Barevné provedení topení je pouze v krémové barvě.

Základní parametry topidla

krytí IP 20 (nesmí přijít do styku s vodou)
topidlo je vybavené ochrannou mřížkou
výkon topidla: 1500 W
přívodní kabel: 5 m (s koncovkou)
rozměry topidla: 47,5×14×15,5 cm
hmotnost topidla: 1,7 kg
instalační výška 2,3-2,5 m
komfortní tepelná zóna: cca 15 m2

Montáž

na zeď
na mobilní stojan

Jaký je rozdí mezi levným teplometem a kvalitním infra zářičem?
Pozor na záměnu topidla s konvenčním teplometem, jako byly ?infrazářiče" z klasických panelákových koupelen.

Velmi často se pod stejnými názvy (quartzové topidlo, infratopení apod.) nabízí topidla s odlišným principem fungování. Konvenční teplomet (nejrychleji ho poznáte podle velmi nízké prodejní ceny) pracuje na principu ?zdroj-vzduch-předmět". Nejdříve se musí zahřát přístroj, který následně zdlouhavě ohřívá vzduch, a pak teprve máte pocit tepla vy.

Pravé quartzové infra topidlo ihned po zapnutí ohřívá předměty ve svém dosahu. Jde o tzv. princip slunečních paprsků, princip přenosu tepla "zdroj-předmět-vzduch".

Pro vysvětlení: na horách při -20?C vysvitne sluníčko a vám je ihned teplo a můžete se opalovat. Kdežto konvenční topidlo by muselo nejdříve oteplit celé prostředí, abyste dosáhli stejného pocitu!

Klasický konvenční teplomet tedy spotřebuje podstatně více elektřiny a času, aby dosáhl stejného efektu jako quartzové infra topidlo. Za zdánlivě ušetřené peníze si domů donesete peněžní pijavici.

Vybíráte-li topidlo, čtěte velmi pozorně technickou specifikaci principu jeho fungování. A u podezřele levných výrobků buďte zvláště opatrní, protože můžou mít navíc nižší životnost trubice, což znamená brzký nákup topidla nového.


Zde v eshopu nakoupíte pouze kvalitní quartzová topidla od renomovaných firem, které jsou garancí nízkých nákladů a dlouhé životnosti topidel.

Kontakt:

Hodnocení produktu: