Infra topení quartzové Heliosa 11,bílá

Lehké a elegantní quartzové topení s ochrannou mřížkou, vhodné pro vnitřní i vnější použití s dostatečně velkým záběrem vyhřívané plochy.
Dostupnost: do dvou dnů
Kód produktu Heliosa 11
Výrobce TKF
Cena bez DPH 5 508,26 Kč
Cena s DPH: 6 665,00 Kč

Lehké a elegantní quartzové topení s ochrannou mřížkou, vhodné pro vnitřní i vnější použití s dostatečně velkým záběrem vyhřívané plochy.

Lehké a elegantní quartzové topení s ochrannou mřížkou, vhodné pro vnitřní i vnější použití s dostatečně velkým záběrem vyhřívané plochy. Můžete jej použít do koupelny, na terasu, zahradu, do garáže a na řadu dalších míst.
Základní parametry

infra-topeni-vyhodyochrana proti stříkající vodě (IP X5) vybavené ochrannou mřížkou
výkon: 1500 W
přívodní kabel: 1,5 m (bez koncovky)
rozměry: 45,5×13×9 cm
hmotnost: 1 kg
doprava-zdarmakomfortní tepelná zóna: cca 12 m?
instalační výška: 2,0 - 2,3 m

Montáž

na zeď
na mobilní stojan
pod slunečník
do nůžkového stanu

Výhody quartzového topení ekonomický, bezhlučný a bezpečný provoz vhodné pro vnitřní i venkovní použití jednoduchá a pohodlná obsluha hřeje okamžitě po zapnutí ohřívá pouze osoby a objekty ((jde o tzv. sluneční efekt, tedy nedochází k plýtvání a ztrátám vlivem proudění vzduchu) lze směřovat stejně jako osvětlení

Jaký je rozdí mezi levným teplometem a kvalitním infra zářičem?


Velmi často se pod stejnými názvy (quartzové topidlo, infratopení apod.) nabízí topidla s odlišným principem fungování. Konvenční teplomet (nejrychleji ho poznáte podle velmi nízké prodejní ceny) pracuje na principu ?zdroj-vzduch-předmět". Nejdříve se musí zahřát přístroj, který následně zdlouhavě ohřívá vzduch, a pak teprve máte pocit tepla vy.

Pravé quartzové infra topidlo ihned po zapnutí ohřívá předměty ve svém dosahu. Jde o tzv. princip slunečních paprsků, princip přenosu tepla ?zdroj-předmět-vzduch".

Pro vysvětlení: na horách při -20?C vysvitne sluníčko a vám je ihned teplo a můžete se opalovat. Kdežto konvenční topidlo by muselo nejdříve oteplit celé prostředí, abyste dosáhli stejného pocitu!

Klasický konvenční teplomet tedy spotřebuje podstatně více elektřiny a času, aby dosáhl stejného efektu jako quartzové infra topidlo. Za zdánlivě ušetřené peníze si domů donesete peněžní pijavici.

Vybíráte-li topidlo, čtěte velmi pozorně technickou specifikaci principu jeho fungování. A u podezřele levných výrobků buďte zvláště opatrní, protože můžou mít navíc nižší životnost trubice, což znamená brzký nákup topidla nového.
topeni-k-c

Zde v eshopu nakoupíte pouze kvalitní quartzová topidla od renomovaných firem, které jsou garancí nízkých nákladů a dlouhé životnosti topidel.


MOŽNÁ VARIANTA ČENRNÁ

Kontakt:

Hodnocení produktu: